02 marca 2020

SREBRNE KATOWICE

SPORTOWY

  UNIWERSYTET  
  SENIORA  

Zadanie współfinansowane

z budżetu Miasta Katowice

Srebrne Katowice to program skierowany do osób starszych, zamieszkujących Katowice! Pokazujemy, że jest to miasto, które dba o swoich seniorów i zapewnia im wszechstronną pomoc oraz wiele udogodnień. Jest to także program, w którym pokazujemy, co należy robić, aby być w dobrej kondycji i zachować długie zdrowie! Partnerem programu jest Miasto Katowice Srebrne Katowice, to projekt, który ma na celu zachęcić Was do wszelkiej aktywności, od fizycznej poprzez udział w akcjach prospołecznych. Jest to także program, który upowszechnia szeroko rozumiane kampanie profilaktyczne.

Srebrne Katowice,  mają swoje premiery w piątki o godzinie 8:20. Jest to program realizowany przy współpracy z Miastem Katowice. A jest to miasto, które ma wiele do zaoferowania swoim seniorom i żaden z nich nie może się nudzić, a tym bardziej nie powinien siedzieć w czterech ścianach. Co można w złotej jesieni wieku robić w stolicy woj. śląskiego, na co seniorzy mogą liczyć ze strony samorządu i jak wygląda ich życie w tym cały czas zmieniającym się mieście, zobaczcie oglądając ten program!

 

W każdym z odcinków znajduje się fragment zajęć ruchowych, który został zrealizowany z pomocą naszych instruktorów

W tym odcinku zestaw kilku ćwiczeń prezentują i omawiają Katarzyna Ostrowska i Ewa Sak.

Program telewizyjny dedykowany katowickim Seniorom pn. „Srebrne Katowice”.

 

    Szanowni Państwo, miasto Katowice we współpracy z telewizją TVS przygotowało specjalnie dla Państwa program telewizyjny pt. „Srebrne Katowice”.

 

    W programach ukazują się wiadomości i informacje dedykowane właśnie Seniorom naszego miasta, o tym co, gdzie, kiedy - dla seniora w mieście!

 

Ponadto w programach znajdą Państwo m.in.: kącik pielęgnacji roślin, cykl porad zdrowotnych, porady „Złotej rączki” dla seniora czyli drobne naprawy w domu, naukę języka angielskiego, senior w sieci i wiele innych tematów.

 

 

      Emisja programów: co piątek w telewizji TVS, godzina 8:20, powtórki programu w poniedziałki 17:15 oraz środy 18:30.

 

Gorąco zachęcamy do oglądania oraz przesyłania opinii na adres: gizela.przeor@katowice.eu