NASZA KADRA

Renata Szymczyk

   
Kontakt:

 

telefon:

506 200 288

Miłosz Kocot

   

 

 

 

Barbara Brachacka

   
Kontakt:

 

 

telefon:

609 588 967

 

Rafał Obrzud

   

 

 
 

 

 

 

 

 

Gabriela Misiak

   

 

 

 

 

 

Hanna Potempa

   

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego. Z miłości do fitnessu - instruktor Zumby. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Uwielbia rytmy latynoamerykańskie, salsę i bachatę, najlepiej w wodzie!

 

 

 

 

Paweł Wyciślik

   

 

 

 

 

 

Szymon Wójcik

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek

   

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Od wielu lat związany ze sportem takich dyscyplin jak badminton i siatkówka. Instruktor sekcji badmintona dzieci i młodzieży KU AZS UŚ Katowice. Dzięki pracy w klubach sportowych doskonale wie, jak propagować badminton zarówno  wśród dorosłych jak i dzieci.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

608 514 089

 

Ewa Sak

   

Absolwentka AWF w Katowicach z tytułem magistra rehabilitacji ruchowej. 

Posiada wiedzę i zasób środków, aby pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele odnośnie sylwetki jak i zmiany sposobu rozumienia zdrowego stylu życia. Ma w sobie mnóstwo motywacji i samodyscypliny by etapowo zmierzać do osiągnięcia wyżej zamierzonego celu treningowego. 

 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

505 124 360

 

Paweł Turowski

   

Promotor kultury tanecznej na Śląsku, instruktor stylów salsa kubańska, bachata, rueda de casino. W nauczaniu podkreśla rekreacyjny, prozdrowotny i towarzyski aspekt tańca. Jego wychowankowie bawią na salsotekach od Lizbony po Pekin i od Helsinek po Kapsztad ;)

Kontakt:

 

 

Adam Suchański

   

Absolwent AWF w Katowicach. Pracownik SWFiS na Uniwersytecie Śląskim. Zapalony instruktor rekreacji i sportu. Na co dzień niepoprawny optymista, tata przedszkolaka i amator wycieczek górskich.

Kontakt:

 

telefon:

605 216 376

 

Bartłomiej Ostrowski

   

Instruktor fitness, pracuje zarówno w oparciu o klasyczną wiedzę nt różnorodnych form fitness, jak i naturalne podejście do ruchu, szukanie w nim radości i zabawy, pogłębianie samoświadomości. Zainteresowania rozwijał od najmłodszych lat uprawiając różne formy sztuk walki oraz trening siłowy z ciężarem własnego ciała.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

737 965 708

 

Aleksandra Osolińska

   

Zawsze uśmiechnięta studentka położnictwa, która zakochana jest w Zumba Fitness. Swoją energią i optymizmem zaraża wszystkich dookoła. Taniec jest jej pasją i lekiem na gorszy dzień.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

784 850 167

 

Michał Mania

 

 

Psycholog, trener, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor samoobrony. Jest fascynatem naturalnych form ruchu, których uczy na warsztatach pracy z ciałem. Wyznaje zasadę harmonii ciała i umysłu. Trener w Klubie Uczelnianym AZS Uniwersytetu Śląskiego

Kontakt:

 

 

 

telefon:

508 438 208

 

Halina Makuch

   

Absolwentką AWF w Krakowie.

Specjalizacja trener narciarstwa oraz instruktor Nordic Walking.
Pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego od 1984 na stanowisku starszego wykładowcy.
 
 
 
Kontakt:

 

 

 

telefon:

795 687 895

 

Renata Fangor

   

 

 

 

 

Ewa Lesiuk

   

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku wychowanie fizyczne. Wieloletnia,  utytułowana zawodniczka. Propagator badmintona wśród dzieci i dorosłych. Trener sekcji badmintona KU AZS UŚ Katowice.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

607 510 168

Damian Kuźma

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Korż

   

Absolwentka Promocji Zdrowia oraz Turystyki uzdrowiskowej i odnowy biologicznej; specjalistka ds. psychologii żywienia oraz psychologii ogólnej; instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness; instruktor sportu ze specjalnością taniec; instruktor Pilates i zdrowy kręgosłup. W pracy za najważniejsze uważa zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

570 696 330

 

Karolina Karczewska

   

Obecna studentka Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania, trener elektro stymulacji mięśniowej. Od kilku lat prowadzi zajęcia pływackie oraz aqua fitness, a wieloletnie doświadczenie zawodnicze pozwala z łatwością przekazać najważniejsze tajniki wiedzy dla początkującego, jak i zaawansowanego ćwiczącego. Zajęcia z Karoliną nigdy nie są nudne - przyjdź i przekonaj się sam!

Kontakt:

 

 

 

telefon:

537 572 335

 

Radosława Hrebenda-Kuenstler

   

 

 

 

 

 

 

 

Janusz Hajduk

   

Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach, pracownik SWFiS Uniwersytetu Śląskiego. Miłośnik każdego rodzaju aktywności sportowej.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

508 172 585

 

Mariusz Grzesiczak

   

 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

500 335 056

 

Piotr Górski

   

Zawodowy tancerz, prowadzi zajecia z tanca jazzowego i wspolczesnego, zajecia z pilates, rozciągania, tanca towarzyskiego i podstaw tanca klasycznego. 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

533 789 455

 

Paulina Gawęda

   

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizacja w treningu zdrowotny osób w średnim i starszym wieku, instruktor fitness, instruktor sportu, trener personalny, ratownik WOPR, trener pływania. Wielokrotna medalistka zawodów pływackich na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Koordynator maratonów fitness oraz maratonów pływackich. Od kilku lat prowadzi naukę i doskonalenie pływania i aqua aerobik. 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

511 152 264

 

Luiza Czakańska-Jaklik

   

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach kierunek wychowanie fizyczne ze specjalnością opiekun osób starszych i asystent osób niepełnosprawnych. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Dzięki specjalności studiów, jakie ukończyła doskonale wie jak programować aktywność fizyczną dla osób starszych, tak żeby była ona dla nich bezpieczna i przynosiła jak największe korzyści.

 

 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

601 515 252

 

Wojciech Chmiel

   

 

 

 

 

 

Aleksandra Budzisz

   

Doktorantka katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego pod kierunkiem prof. Janusza Szopy. Aktualny obszar zainteresowań – naukowych jak i fizycznych wiąże się ściśle z hatha jogą, a dokładniej z jogą akademicką. W swym sportowym dorobku jest byłą lekkoatletką, uczestniczącą w rywalizacji na Mistrzostwach Polski w takich dyscyplinach jak skok o tyczce oraz chód sportowy. 

Kontakt:

 

 

 

telefon:

513 067 997

Anna Bernaś

   

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Instruktor Aqua Basic. Zafascynowana sportem, wielokrotna medalistka zawodów pływackich. Energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, lubi zarażać innych uśmiechem i zaangażowaniem. Gwarantuje porządną dawkę dobrej zabawy i wspólne szaleństwo przy dobrej i różnorodnej muzyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt:

 

 

 

telefon:

605 223 081